KENT MOBİLYA DÖŞEME


0541 670 82 10

İsteğe bağlı, model ve ölçülerde imalat Koltuk tamiri ve bakım hizmetleri Koltuk döşeme işlemleri Sandalye tamir onarımı cila yüz değişimi Minder dikimi Puf üretimi Mobilya tamiri cila Antika koltuk restorasyonu döşemesi cila Otel, hastane, kafeterya vb koltuk döşeme tamir onarımı imalatı  Oturma grubu koltuk takımı berjer koltuk kanepe sandalye puf ve diğer döşeme grubu mobilya imalatları.SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM..

Hakkımızda


Vizyonumuz


" Güvenilir şirket olmak! Güven vermek, inanmak, inandırmak! Bu sayede kalitenin kendiliğinden geleceğini bilmek. SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM.. Müşterilerimize en yüksek kalitede fikir ve hizmet sunmak. Müşterilerimizin ve tüm toplumun yaşam kalitesini artırmak! Böylece kalite seviyesine ulaşmış bir topluma öncülük etmek Bilgi ve teknolojik düzeye erişmiş çalışanlarıyla bir bütün olmuş şirket olmak. Fikir, hizmet ve ürünleri bu temelde üretmek ve geliştirmek, Mevcut kaynakları en etkin şekilde kullanmak en yüksek faydayı ve verimliliği sağlamak adına yatırımlar yapmak,Güvenilir, ahlaklı ve uyumlu olmak, bu sayede toplam kalite anlayışını sürdürmek, Faaliyet alanlarımızda öncü olup, kaliteyi hep yükseltmeye çalışmak, gibi hedeflerimizle birlikteyiz dün, bugün ve yarın."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"İşimizin gerektirdiği ustalık teknolojik destek güven kaliteve ve dünya standartlarında koltuk hizmeti vermek...... Kuruluşumuz geniş makina parkuru ve tecrübeli eleman kadrosu ile her türlü koltuk iskeleti üretmek"

Misyonumuz